Zpět na www.lkmt.cz

LKMT Scenérie


Autor: FSpilot

Toto je scenérie zobrazující letiště Ostrava-Mošnov (Leoše Janáčka), v1.0.1. Scenerie obsahuje základní budovy, stromy, ploty a dráhový a pojezdový systém. Objekty jsou dělané velmi jednoduše, tudíž by toto nemělo být náročné na FPS. Další objekty budou dodány v dalších verzích, včetně vylepšení stávajících. Největší změnu očekávám v osvětlení appronů, které zatím není k dispozici. Taktéž je přiloženo Orto kolem letiště, které by mělo vylepšit jeho vzhled. Obsahuje všechny sezóny i noční textury. Prozatím se však nepodařilo přijít na problém, proč se noční textury orta neobjevují.

Ve verzi 1.0 byl upraven soubor \"ap952140.bgl\", což se ukázalo jako né zrovna dobré řešení a dělalo to binec v FSce. Nyní již tento upravený soubor balíček neobsahuje. Pokud má někdo potíže se zmizelými navigačními prostředky nebo letišti (LKTB, LZIB, LOWW apod.), najdete tento soubor v Scenery/Eurw/Scenery na vašich instalačních CD. Tímto základním váš současný nahraďte a problém by měl být vyřešen.

Tahle scenerie je freeware a tak si ji šiřte, co vám kabely a antény dosáhnou, ale v žádném případě NE ZA PENÍZE a kdyby někdo chtěl zaplatit, tak ať se ozve :)))) Scenérku si klidně upravte, jak se komu líbí, ale prosím o sdělení, abych aspoň věděl a výslednou scenérku pokud budete šířit, tak jedině s odkazem na původní verzi, tzn. tuto.

Kompatibilita s FSX

Toto není zaručeno. Objekty jsou dělány bez efektů, pouze s denními a nočními texturami v Gmaxu. Pojezdový systém v AFX od Flight one, tudíž by s kompatibilitou neměl být problém, avšak je zde použito několik Alfa kanálů a scenerie v FSX nebyla testována.

Známé problémy